Cetelem klientská zóna: Cetelem kontakt pro spravování svého účtu z domova

Potřebujete půjčku? Kontaktujte Hello Bank! Cetelem klientská zóna Vám to zjednoduší

Hello Bank! je bankovní institucí, co je na českém trhu od roku 2015. Do roku 2015 tato společnost existovala jako Cetelem banka a poskytovala půjčky, hypoteční úvěry a další finanční služby. Dnes Hellobank nabízí svým zákazníkům následující služby:

Cetelem kontakt je určený pro všechny zákazníky banky, co mají dotazy na pracovníky banky, chtějí získat odbornou radu nebo obdržet pomoc při řešení problémů on-line. Každý klient si může vybrat jeden ze způsobů, aby se obrátit na specialistu banky:

Infolinka – Cetelem kontakt, co je vždy k dispozici

Linka Cetelem 257 080 080 je dostupná pro zákazníky v pracovní dny od 8 do 20 hodin. V sobotu a v neděli infolinka pracuje od 9 do 18 hodin. Pokud všechny svoje otázky chcete vyřešit rychle a efektivně, připravte si svoje rodné číslo, a taky číslo Vaši kreditní karty nebo číslo úvěru. Na infolince je vyškolený operátor, který s radostí odpoví na všechny Vaše dotazy.

Využijte kontaktní formulář pro spojení se specialistou

Napište odborníkovi a obdržte odpověď’ na Váš e-mail. Zadejte Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu, taky zaznačte jestli jste klient banky. Vyberte si jednu z kategorií otázek, co se týkají:

Pro rychlé vyřešení Vaši otázky popište co nejpodrobněji svůj problém. Taky každý klient má možnost připojit přílohu pro lepší vysvětlení odborníkovi svého problému. Čekejte odpověď na své emailové schránce. Pokud se Váš problém nevyřeší – Cetelem klientská linka přijímá hovory od 8 do 20 hodin od pondělí do pátku, a taky o víkendu od 9 do 18 hodin.

Nevyhovuje Vám Cetelem infolinka? Klientská zóna Cetelem je pro Vás

Pokud nemáte čas na volání a chcete pořád mít přehled o svém účtu, půjčkách a úvěrech – pořiďte si internet bankovnictví. Proveďte uvedené kroky a přihlaste se do klientské zóny on-line:

  1. Na hlavní stránce banky klikněte na tlačítko Přihlásit se v horním pravém rohu
  2. Zadejte svůj variabilní symbol jako přihlašovací jméno a heslo
  3. Užívejte si internet bankovnictví a kontrolujte svůj účet pomocí služby klientská zóna Cetelem.

Podrobnější instrukce pro přihlášení najdete na webových stránkách www.cetelem.cz – klientská zóna.

Zavítejte do poboček Cetelem!

Hello Bank! Má 3 pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Všechny pobočky pracují v pondělí a středu od 8 do 20 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek pracovní doba filiálek je od 9 do 18 hodin. V Praze pobočka banky se nachází na ulici Karla Engliše 3208/5, Praha 5. V Brně filiálka je v ulici Hybešova 726/42, Brno střed. V Ostravě pobočku banky najdete v ulici Poštovní 1794/17, Moravská Ostrava. Pro všechny pobočky je jediná infolinka 257 080 080.

Dopisujte v komunitě Hello spolu

Pokud si rádi dopisujete na fórech nebo čtete blogy – stránky www.spolu.hellobank.cz je pro Vás. Zapojte se do diskuze, která zajímá právě Vás, ptejte se a odpovídejte na dotazy jiných uživatelů. Na blogu jsou zajímavá a užitečná témata a články k přečtení, když máte volnou chvilku a chcete strávit čas s výhodou.

Hello Bank na sociálních sítích

Nejen Cetelem klientská zóna dává možnost sledovat noviny banky. Mějte vždy přehled o všech aktualitách a akcích!  Vyhledejte banku na sociálních sítích:

Nezapomínejte používat Cetelem kontakt 257 080 080 pro vyřešení všech svých naléhavých otázek.

One Response

  1. dobri den tuje pulko jasem měl uvaz uvěr aten uvěr sem virovnal komplet všechno celu časku cosem měl odvas pořaduju to zrušit tu zmlouvu co mam uvas a pořaduju spět pšeplatek urok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zavolejte na informační linku