Hledáte T-mobile kontakt? T-mobile zákaznická linka je k dispozici všem klientům

Který kontakt T-mobile si vyberete vy?

Společnost T-mobile působí na českém trhu ještě od roku 1996. Více než 6 milionů spokojených klientů si každý den užívají služby od mobilního operátora T-mobile:

Pro kvalitní spolupráci se zákazníky T-mobile kontakt nabízí několik variant, aby se spojit s odborníky T-mobile:

 1. T-mobile zákaznická linka
 2. samoobsluha Můj T-mobile
 3. kontaktní formulář T-mobile
 4. Rubrika „Časté dotazy“, kterou najdete na webové stránce T-mobile
 5. Technická podpora.

T-mobile kontakt: operátor T-mobile odpoví na všechny dotazy

Infolinka T-mobile poskytuje podporu všem klientům T-mobile, bez ohledu na to, zda se klient nachází na území České Republiky nebo je v zahraničí. Kontakt T-mobile +420 800 73 73 73 je k dispozici všem zákazníkům, co potřebují poradu v pracovní dny od 8 do 21 hodin. Infolinka Tmobile +420 603 603 603 je pro klienty, kteří jsou mimo Českou Republiku.

Infolinka T-mobile podporuje všechny klienty v nouzových situacích

Pokud máte otázky, které potřebují okamžitého řešení a nemůžou počkat – operátor T-mobile vám s tím pomůže i mimo provozní dobu infolinky. 24 hodin denně, ve svátek a o víkendu si můžete vyřešit některé problémy, co se týkají:

Chcete si hovor naplánovat? T-mobile zákaznická linka nabízí tuto možnost zákazníkům

Rozhovor s operátorem infolinky T-mobile si můžete jednoduše objednat a vyřešit si svůj problém v pohodlný pro vás čas. Pro objednání telefonického hovoru přejděte na webovou stránku www.t-mobile.cz a vyberte „Obraťte se na nás“. Zadejte svoje telefonní číslo a taky zvolte vhodný pro sebe datum a čas. Pokud se vám T-mobile operátor nedovolá v objednaném čase – dostanete na svůj mobil zprávu.

Navštivte pobočku T-mobile!

Sít’ poboček T-mobile je po celé České Republice. T-mobile adresa všech značkových a partnerských prodejen, otevírací doba, umístění na mapě a další informace o pobočkách najdete na webové stránce T-mobile www.t-mobile.cz. Pro obdržení těchto údajů taky můžete použít jiný Tmobile kontakt.

Kontaktujte odborníka pomocí on-line formuláře

Potřebujete poradit s vážným problémem, ale v tuto chvíli zlobí mobilní telefon a nemůžete zavolat? Využijte kontaktní formulář, který je právě pro takové případy a popište podrobně svůj dotaz. Napište svoje telefonní číslo a e-mail, aby vás operátor T-mobile mohl zpětně kontaktovat a pomoci s vašimi potížemi. Také hned uvidíte několik odpovědí na podobné dotazy z databáze – možná se tam najde nápověda i pro vás!

Aplikace Můj T-mobile

Najděte pro sebe nové možnosti s mobilní aplikací Můj T-mobile, která nabízí skvělou možnost vždy mít přehled o svých útratách, volných minutách a SMS, dobíjet kredit v aplikaci, zjistit adresu nejbližší prodejny, zkontrolovat na mapě pokrytí kvalitu signálu a mnoho dalšího. Kromě toho, pokud chcete vyhrát mobilní telefon, data nebo jiné ceny – stáhněte si aplikaci Můj T-mobile a zkuste štěstí!

Chcete se obejít bez pomoci operátora T-mobile?

Aby usnadnit klientům průběh vyřizování problémů, T-mobile nabízí rubriku Časté dotazy, kde si každý zákazník má možnost vyhledat odpověď na svůj dotaz samostatně. V rubrice jsou všechny články rozděleny podle témat: vyúčtování a platby, zařízení, smlouvy, T-mobile televize, Mobilní portál a aplikace a jiné. Výhodou této rubriky je to, že si každý člověk najde pro sebe poradu v noci i ve dne. Když si samostatně neporadíte – T-mobile infolinka (číslo +420 603 603 603) je klientům vždy k dispozici.

Máte technický dotaz?

Pokud potřebujete pomoci s některou z těchto otázek, obraťte se na technickou podporu T-mobile:

 1. nastavení nového telefonu
 2. odesílání nebo příjem SMS zpráv
 3. vyzvednutí MMS na internetu
 4. nastavení nevyžádaných zpráv
 5. připojení k internetu mobilem
 6. rozpojení hovorů.

Jestli-že pomocí pokynů technické podpory si neporadíte – T-mobile zákaznická linka je k dispozici všem klientům T-mobile v České Republice i v zahraničí.

Sledujte T-mobile na sociálních sítích

Ještě jedna možnost obdržet kvalitní pomoc od odborníka T-mobile – T-mobile kontakt na sociálních sítích. Mít přehled o všech propagačních akcích a aktualitách, přehlížet nové fotogragie, zajímavá videa s tipy a triky od Veroniky, reklamy a upoutávky můžete díky stránkám T-mobile na sociálních sítích:

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zavolejte na informační linku