Hledáte Kooperativa kontakt? Kooperativa infolinka odpoví na všechny dotazy

Kooperativa pojišťovna nabízí všechny druhy pojištění

Kooperativa pojišťovna je na trhu České Republiky již čtvrt století a nabízí celý seznam služeb a všechny druhy pojištění nejen pro občany, ale i pro velké podniky a menší firmy. Více než 2 miliony zákazníků pojišťovny obsluhuje skoro 4 tisíce zaměstnanců. Tady si můžete pojistit svůj majetek, vozidlo, pořídit si osobní a cestovní pojištění a taky sjednat si pojištění zodpovědnosti, podnikání a průmyslu.

Každý klient pojišťovny může si zvolit jeden ze způsobů, aby kontaktovat odborníky a obdržet odpověď na svůj dotaz:

 1. Kooperativa infolinka
 2. Kooperativa kontakt pro zpětné volání
 3. Kooperativa pobočky
 4. Kontaktní formulář
 5. Sociální sítě
 6. Službu pro on-line nahlášení škod

Máte otázky? Kooperativa infolinka je k službám svých zákazníků

Pojišťovna Kooperativa pro své zákazníky nabízí zákaznickou linku 957 105 105, která má následující provozní dobu:

Pokud se nacházíte v zahraničí a potřebujete nahlásit škodu nebo prostě poradit – jednoduše využijte telefonní předvolbu pro volání do České Republiky +420 a dále vytáčejte číslo infolinky pojišťovny Kooperativa 957 105 105. Infolinka pro volání ze zahraničí má stejnou provozní dobu jako česká infolinka, ale musíte vzít v úvahu rozdíl v čase.

Společnost Kooperativa také provozuje infolinku pro akutní případy +420 12 20. Asistenční služba Global Assistance pomůže, jestli:

Kooperativa kontakt: nechte si zavolat

Máte problém a chcete poradit od odborníka? Nechte si zavolat! Operátor zákaznické linky Vám zavolá v jakýkoliv pracovní den. Pro objednání volání proveďte následující kroky:

 1. Otevřete webovou stránku kooperativa.cz.
 2. Vyberte rubriku Kooperativa kontakty a natiskněte Zavoláme Vám.
 3. Zvolte jedno z navrhovaných témat
 4. Zadejte vaše příjmení, jméno a telefonní číslo
 5. Zvolte den a čas volání (kdykoliv, dopoledne, odpoledne)
 6. Odešlete vaší žádost a čekejte až vás operátor kontaktuje.

Napište svůj dotaz odborníkovi Kooperativa

Něco Vás zajímá nebo trápí? Nemůžete si poradit s problémy, co se týkají majetku, vozidla, zodpovědnosti, podnikání nebo průmyslu? Vyberte požadovanou kategorii ze seznamu navrhovaných témat otázek, zadejte vaše jméno a příjmení, e-mail a co nejpodrobněji popište svůj dotaz. Konzultant důkladně prozkoumá problém a odešle odbornou odpověď na váš e-mail.

Vyhledejte nejbližší Kooperativa pobočky

Pojišťovna Kooperativa po celé České Republice už má více než 260 poboček, proto si každý klient pro své pohodlí může vybrat nejbližší filiálku. Mapu, seznam služeb, provozní dobu a telefonní čísla pobočky Kooperativa můžete přehlédnout na webové stránce společnosti.

On-line nahlášení škod

Pojišťovna Kooperativa nabízí svým klientům velmi užitečnou službu – možnost on-line nahlásit, a zatím přehlížet a spravovat vaší škodu. Pro nahlášení škody využijte pohodlný formulář. Zaznačte kdo jste (pojištěný, poškozený, zákonný zástupce, makléř nebo servis), vaše jméno a příjmení, datum narození, kdy vznikla škoda, a taky číslo vaší smlouvy. Potom postupujte podle dále uvedených kroků.

Pro získání informace o škodě on-line napište do formuláře číslo vaší škody nebo hlášenky. Kromě toho každý klient pojišťovny má možnost zaslat SMS ve tvaru Stav skody + číslo své škody na číslo 736 305 667 (Kooperativa kontakt) a sledovat stav škody pomocí textových zpráv. Nezapomínejte, že Kooperativa infolinka 957 105 105 taky odpoví na všechny dotazy ohledně škody.

Kooperativa.cz na sociálních sítích

Pokud jste moderní člověk a neuvědomujete si svůj život bez sociálních sítí – vyhledejte společnost Kooperativa na sociálních sítích. Sledujte noviny, aktuální akce,tipy a videa a videoukázky na stránkách:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zavolejte na informační linku