Jak Lidl kontakt: všechny aktuální kontaktní údaje společnosti Lidl Praha

Fakta o řetězci supermarketů Lidl Praha, které přitahují zákazníky

Značka Lidl se v České republice objevila v roce 2003. Od té doby se síť rozrostla na 237 supermarketů. Pouze v Lidl Praha najdete 32 obchodů Lidl! Vždy najdete nejbližší obchodní místo, protože Lidl kontakt jsou na oficiálních stránkách, v sociálních sítích, a dokonce i ve speciální aplikaci pro Android.

Přínosné nabídky této sítě mohou využít obyvatelé 29 zemí v 4500 pobočkách po celé Evropě. Každý obchod má plochu 700-1000 metrů čtverečních s možností parkování. Proto může někdo jít autem a koupit si jídlo po dobu jednoho týdne.

Při vchodu do supermarketu se stává design. Kombinace žluté a modré barvy najdete ve všech prodejnách sítě, protože tyto dva odstíny symbolizují značku. Chladící zařízení, pokladny, komoditní regály, vozíky – doslova vše v designu obchodu je stejné. Dokonce i když si přejete, neodlišíte obchod Lidl Olomouc od pražských prostor.

Co se prodává v českých Lidl pobočky

Především jídlo:

Také na regálech byla řada bio produktů s označením “Bio Organic”. Během jejich pěstování a produkce nebyly pesticidy, herbicidy, syntetická minerální hnojiva a GMO použity.

Oficiální webové stránky značky obsahují propagační ceny a slevy. Platí pro všechny Lidl pobočky v České republice.

Také v řetězci supermarketů můžete koupit pánské, dámské, dětské oblečení a boty, LED lampy, výrobky osobní péče, čisticí prostředky, dětské hračky, baterie a mnoho dalšího.

Národní kuchyně, slevy -50% a další výhody.

V obchodech značky s 15 letou historií získáte okamžitě 7 výhod:

 1. Systém slev pro všechny druhy zboží (až do výše 50%). Můžete ušetřit na jídlo a oblečení a budete mít více peněz na cestování.
 2. Sortiment 2000 výrobků. Vše, co potřebujete pro rodinu, je v jednom obchodě. Pro srovnání, v síti supermarketů ALDI pouze 900 zboží.
 3. V každé zemi se upřednostňují produkty a nápoje z národní kuchyně. Například v obchodech v Normandii se v této provincii prodává oblíbený mošt, v Itálii – pizza, těstoviny a italské chianti. Prodejny Lidl Brno a dalších českých městech prodávají českým domácím pivem, klobásám a dalším dobrotám.
 4. Pohodlný pracovní plán – od ranního do pozdního večera. Podrobnější informace o plánu naleznete níže.
 5. Pobočky po celé České republice. Můžete ušetřit na jídlo, oblečení a nápoje v každém rohu země.
 6. Můžete podat Lidl reklamace na práci zaměstnanců společnosti Lidl nebo požádat o dotazy týkající se služby nebo práce supermarketu tím, že zavoláte službu zákaznické podpory.
 7. Každým dnem se nabízí nový pokrm dne za slevu v kuchařském oddělení. Velikonoce, Vánoce a Nový rok v prodejnách prodávají slavnostní jídlo (například kulish). Během roku uskutečňují prodejny tematické týdny (například týden francouzské kuchyně).

Jak Lidl kontakt a zda je na Lidl facebook oficiální stránka Lidl

Informace, které potřebujete, můžete získat několika způsoby:

Vezměte prosím na vědomí, že infolinka Lidl funguje od 8:00 do 18:00 od pondělí do soboty včetně. Vaše reklamace Lidl a návrhy ke zlepšení práce obchodů Lidl lze uvést na tomto telefonu: 800 115 435.

Sledujte akce Lidl Facebook: facebook.com/lidlcesko.

Časový rozvrh prodejen Lidl brno, Praze a dalších městech

Všechny obchody Lidl v Praze, Olomouci, Českých Budějovicích, Brně a dalších velkých městech jsou otevřeny od 7:00 do 21:00 7 dní v týdnu. V malých městech, jako je Tábor, jsou supermarkety otevřeny od 7:00 do 20:00.

Jaké otázky často kladou  Lidl praha podpůrné službě v Praze

Možná máte otázky ohledně produktů, slev na produkty nebo propagačních akcí před svatbami. Můžete zavolat na Lidl zákaznická linka a získat odpovědi na následující otázky:

Uvedli jsme několik příkladů z firemních FAQ a tento seznam lze pokračovat. Pracovníci Lidl service odpoví na mnoho dalších otázek.

3 Responses

 1. Dobrý den,
  zakoupila jsem ve vaší prodejně ponorný mixer SILVER CRES, po několika použití je přístroj nefunkční.
  Nemám paragon a ani si nepamatuji, kdy jsem zboží koupila, podle platební karty to nepoznám,
  v Lidlu nakupujeme velmi často..
  Je možná reklamace?
  Děkuji, s pozdravem
  Jarmila Kotherová

 2. Dobrý den
  6,9,2020 jsem ve vaší prodejně v Pardubicích reklamoval pod č.rekl.listu 404/413 tento vadný akumulátor https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Akumulator-4-Ah-PAP-20-A3/p100292869.Vzhledem k tomu že akumulátor potřebuji do zahradní sekačky trávy
  která bez 2ks těkto akumulátoru je nefunkční prosím o urychlení vyřízení reklamace.Akumulátor je neopravitelný a tento typ ve vašem e-shopu nabízíte.Domnívám se,že by nemměl být problém zaslat 1ks na prodejnu jako náhradu.Tráva růst nepřestala a kosu už nemám.
  Děkuji předem za pochopení,
  S pozdravem,Rostislav Matoušek Pardubice e-mail rosmato956@gmail.com

 3. kolekci porcelánu tradiční české značky Thun, jídelních sad, které obsahuje dezertní talířky (6 ks) se můžou sehnat v Praze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zavolejte na informační linku