Hledáte mBank kontakt nebo potřebujete najít adresu mBank pobočky?

Hledáte mBank kontakt? Zavítejte na mbank.cz

mBank pro všechny svoje klienty poskytuje široké spektrum finančních služeb. mBank pobočky dávají zákazníkům možnost pohodlně:

Aby klienti banky byli podrobně a srozumitelně informováni o všech službách a nejlepších nabídkách banky, pro ně je vždy k dispozici mBank kontakt:

mBank infolinka je k vašim službám

Pokud potřebujete pomoc představitele banky, ale nemáte možnost se obrátit na pobočku – využijte číslo 222 111 999 (mBank infolinka). Jestli jste v zahraničí – použijte mezinárodní číslo pro volání do České Republiky +420 222 111 999 (předvolba +420 je nutná pro mezinárodní hovory). Operátoři transakční infolinky jsou připraveni přijímat hovory od pondělí do pátku od 8 do 21 hodin. mBank linka taky má hlasového průvodce, který pomůže nonstop 7 dní v týdnu.

mBank pobočky jsou po celé České Republice

Po celé České Republice pro zákazníky funguje téměř 90 poboček mBank. Filiálky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Zlíně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Olomouci, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem a Plzni. Mapu rozmístění poboček, jejich pracovní dobu a telefonní čísla naleznete na webové stránce www.mbank.cz.

Obchodní místa mBank Praha najdete na Praze 1, 2, 4, 5, 9, a 10. Pobočky mBank Brno jsou v ulici Masarykova 37 (finanční centrum), a taky v Tesco v ulici Skandinávská 2(mKiosek). Na každou pobočku se můžete dovolat nebo napsat e-mail – elektronické adresy a telefonní čísla jsou na wevové stránce banky.

Vyberte si pobočky mBank podle vašich představ

Pobočky mBank jsou na dnešní den třech druhů:

  1.    Finanční centra – klasické kamenné pobočky, které jsou otevřené v pracovní dny.
  2.    mKiosky –  obchodní místa v nákupních centrech, co pracují každý den (kromě některých svátků).
  3.    OK Pointy – místa, kde každý klient mBank může využít realitní služby a nízkopoplatkové bankovnictví.

V kterékoliv pobočce banky v každém kraji České Republiky každý zákazník obdrží vysoce kvalifikovanou odbornou pomoc pracovníka banky, dostane odpovědi na všechny svoje nejzáludnější dotazy, provede všechny operace se svým účtem, založí konto nebo dokonce zařídí si pojištění.

Máte chytrý telefon? Využívejte ho pro své bankovnictví!

Zkuste využívat svůj mobil ještě produktivněji a provádějte finanční transakce kdekoliv a kdykoliv chcete. Stáhněte si na svůj mobil aplikaci mBank (aplikace je ke stažení na Google Play i v App Store). Spárujte staženou aplikaci se svým účtem a zvolte si PIN kód, který vám dále bude sloužit pro přihlášení a potvrzování transakcí. A je to! Užívejte si snadného bankovnictví na mobilu.

Nejčastěji klienti mBank pomocí nové aplikace mBank online zadávají platby, přehlíží svou historii transakcí a kontrolují zůstatek na účtu. Pokud si s tím poprvé nebudete vědět rady – navštivte webovou stránku www.mbank.cz a přehlédněte videonávod o spárování aplikace s účtem a taky o třech nejvíce využívaných službách banky.

Vyzkoušejte internetové bankovnictví od mBank

Internet bankovnictví dává možnost za pár kliknutí přehlídnout nejdůležitější informaci, kontrolovat své útraty (podle popisů, kategorií, tagů), plánovat a nastavovat si svůj rozpočet podle různých kategorií, převádět peníze v rámci mBank nebo do jiných bank, zadávat inkaso a obdržet měsíční výpis z účtu.

Aby se přihlásit do internetového bankovnictví mBank, zadejte svůj identifikátor – to může být ID klienta, číslo karty nebo vase uživatelské jméno. Zatím zadejte své heslo ne zapomínejte, že systém pozná velká a malá písmena. Pokud s přihlášením vznikly jakékoliv potíže – obraťte se na odborníka mBank pobočky nebo využijte mBank kontakt.

Hledáte mBank na sociálních sítích?

Sledujte mBank na sociálních sítích a buďte informováni jako první!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zavolejte na informační linku